× Strona główna O mnie Oferta Psychoterapia Blog Wynajem gabinetów Kontakt

Wypalenie i jak mu zapobiegać?

Uczucie zmęczenia i zniechęcenia, wieczny brak energii i motywacji, utrata radości z życia – to tylko niektóre z syndromów wypalenia zawodowego. W dzisiejszych czasach, gdy ambitni pracownicy stawiają sobie coraz większe wymagania, nietrudno o pojawienie się wypalenia...

Czytaj więcej

Toksyczni rodzice. I co teraz?

Na toksycznych ludzi można w zasadzie natrafiać codziennie. O ile jednak większość kontaktów jest krótkotrwała i powierzchowna, o tyle sprawa się komplikuje, gdy toksycznymi osobami okazują się nasi rodzice. Nie zawsze możemy lub chcemy doprowadzić do tak...

Czytaj więcej

Kryzys psychiczny? To się zdarza!

Kryzysy psychiczne są ściśle związane z szybkim tempem życia i płytkością relacji międzyludzkich. Mogą również wynikać ze zbyt dużego obciążenia stresem i napięciami, a także wejściem w nową rolę społeczną. Kryzys psychiczny może przytrafić się każdemu na różnych...

Czytaj więcej

Jak wybrać dobrego psychoterapeutę?

Czasem w życiu pojawiają się takie problemy, z którymi trudno poradzić sobie samemu. Może być to trudna relacja w rodzinie, rozwód, śmierć bliskiej osoby, utrata pracy czy popadnięcie w uzależnienia. Jakie aspekty warto wziąć pod uwagę, wybierając psychoterapeutę?

Czytaj więcej

Jak wygląda terapia nastolatka?

Nastolatka, jako osobę niepełnoletnią, najczęściej na pierwszą wizytę u psychoterapeuty zapisują rodzice. Ci, zaniepokojeni problemami i zachowaniem swojego dziecka, poszukują profesjonalnego wsparcia. Jak przebiega terapia nastolatka?

Czytaj więcej

Jak poradzić sobie z narkotykami wśród młodzieży? Czy terapia to dobry pomysł?

Problemy rodzinne, niespełniona miłość, poczucie pustki i samotności, ciekawość przed nieznanym, strach przed odrzuceniem ze strony rówieśników – są różne powody, dla których młodzi ludzie sięgają po narkotyki.

Czytaj więcej

Jakie są najczęstsze objawy depresji?

Depresja to choroba towarzysząca coraz większej liczbie osób. Wbrew opinii niektórych, nie jest chwilowym smutkiem czy chandrą, a jej przyczyn trzeba szukać głębiej. Jakie są najczęstsze objawy depresji?

Czytaj więcej

Kiedy powinienem udać się na terapię par?

Terapia małżeńska stanowi świetny sposób na poprawę relacji pomiędzy partnerami, choć zazwyczaj niestety partnerzy decydują się na nią o wiele za późno. W jakich sytuacjach zdecydowanie warto podjąć się terapii par?

Czytaj więcej

Kontakt

DIALOGI Centrum Psychoterapii Justyna Mikołajczak

Gabinet prywatny

Plebiscytowa 14/6
40-035 Katowice

Justyna Mikołajczak

tel: 668 133 466

e-mail: justyna.mikolajczak@interia.eu

Aneta Kościuszko - Underman

tel: 503 065 949

e-mail: aunderman@o2.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ