× Strona główna O mnie Oferta Psychoterapia Blog Wynajem gabinetów Kontakt

Justyna Mikołajczak

Psychoterapeutka Gestalt.

Największą radością dla mnie jest nawiązania autentycznej relacji z drugim człowiekiem skoncentrowanej na dialogu i bliskości. Towarzyszenie drugiemu człowiekowi w jego cierpieniu i poszukiwaniu drogi wyjścia z życiowych zakrętów, wyznacza sens i kierunek mojej codziennej pracy terapeutycznej.

Zawodową podróż rozpoczęłam od zarządzania zespołami i pracy z ludźmi, co pozwoliło mi odkryć kim jestem i kim chcę być. Doświadczając siebie podczas szkolenia w Szkole Psychoterapeutów w Instytucie Gestalt w Krakowie, nauczyłam się koncentracji na teraźniejszości „tu i teraz” oraz na specyficznej relacji JA-TY, które w swobodny sposób wprowadzam w pracy z Klientami. Podczas sesji całą swoją uwagę koncentruję na Kliencie pomagając mu dotrzeć do swojej świadomości, poznać potrzeby oraz pragnienia.

Dbając o wysoką jakość swojej pracy podlegam stałej superwizji. Kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Jestem absolwentką całościowego szkolenia psychoterapeutycznego przeprowadzonego przez Instytut Gestalt, którego program posiada akredytację EAGT (European Association for Gestalt Therapy) i jest zgodny z wymogami EAP (European Association for Psychotherapy).

Odbyłam wolontariat w Domu Pomocy Społecznej w Będzinie oraz w Szpitalu Klinicznym w Rudzie Śląskiej.

Uczestniczyłam  licznych kursach  i szkoleniach z dziedziny komunikacji interpersonalnej, umiejętności menadżerskich oraz psychologii. W dalszym ciągu stawiam na rozwój poprzez udział w warsztatach oraz konferencjach.

Prowadzę terapię indywidualną, młodzieży oraz terapię małżeńską.

Zapraszam
Justyna Mikołajczak

Kontakt

DIALOGI Centrum Psychoterapii Justyna Mikołajczak

Gabinet prywatny

Plebiscytowa 14/6
40-035 Katowice

Justyna Mikołajczak

tel: 668 133 466

e-mail: justyna.mikolajczak@interia.eu

Aneta Kościuszko - Underman

tel: 503 065 949

e-mail: aunderman@o2.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ