× Strona główna O mnie Oferta Psychoterapia Blog Wynajem gabinetów Kontakt

Aneta Kościuszko - Underman

Psychoterapeutka Gestalt.

Lubię kontakt z drugim człowiekiem. Uważam że relacje z ludźmi wzmacniają, ośmielają i dają siłę.

Swoją propozycję kieruję do osób, które potrzebują wsparcia terapeutycznego w związku z przeżywanymi trudnościami, kryzysem, cierpieniem i do ludzi zainteresowanych swoim rozwojem, odkrywaniem swojego potencjału.

Terapia Gestalt jest uwalniającym spotkaniem dwojga ludzi w atmosferze akceptacji i zrozumienia, daje swobodę w wyrażaniu siebie na Tu i Teraz.

To dialog, który pogłębia świadomość, wgląd w siebie na płaszczyznach emocjonalnej, umysłowej, duchowej i fizycznej.

Jestem absolwentką Instytutu Gestalt w Krakowie - jest to szkoła psychoterapeutów i trenerów trwająca cztery lata, program tej placówki posiada akredytację EAGT i jest zgodny z wymogami EAP . W ramach nauki odbyłam staż kliniczny na Oddziale Psychiatrii Dziennej w Rudzie Śląskiej, gdzie spotykam się z osobami zmagającymi się z dolegliwościami psychosomatycznymi, depresją, uzależnieniami, zaburzeniami osobowości, lękami, nerwicami. Pracuję także w Domu Pomocy Społecznej dla dorosłych w Bytomiu .Tu prowadzę zajęcia biblioterapii i relaksację, mieszkańcom służę jako psychoterapeuta Katowice. Jestem, także doradcą zawodowym i mam kontakt z młodzieżą wkraczającą w dorosłość, stykam się z ich problemami.

Prowadząc własną praktykę jestem nastawiana na pracę indywidualną z klientem.

Kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii i podlegam stałej superwizji. Przez cały czas pogłębiam moje wykształcenie biorąc udział w konferencjach, warsztatach i kursach poszerzających moją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Ze swojego doświadczenia wiem, że życie bywa zaskakujące i trudne ,by je przebyć warto sięgnąć po drugiego człowieka, a spotkanie terapeutyczne daje taką możliwość.

Zapraszam
Aneta Kościuszko-Underman

Kontakt

DIALOGI Centrum Psychoterapii Justyna Mikołajczak

Gabinet prywatny

Plebiscytowa 14/6
40-035 Katowice

Justyna Mikołajczak

tel: 668 133 466

e-mail: justyna.mikolajczak@interia.eu

Aneta Kościuszko - Underman

tel: 503 065 949

e-mail: aunderman@o2.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ